Fat Birgit Norén

Fat Birgit Norén
Fat Birgit Norén
Fat Birgit Norén
Fat Birgit Norén

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, 2 st, 1800-tal, lergods, delvis glaserade, ett med rokokobrätte, diameter 26, längd 36 cm

Sprickor, nagg

343314

2015-11-17