Skålar Birgit Norén

Skålar Birgit Norén
Skålar Birgit Norén
Skålar Birgit Norén
Skålar Birgit Norén

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, 5 st, 1800-tal, delvis glaserat lergods, höjd 8-15, diamter 29-39 cm

Nagg, ett fat med kraftig spricka, smärre glasyr bortfall

343318

2015-11-18