Allmoge Birgit Norén

Allmoge Birgit Norén
Allmoge Birgit Norén
Allmoge Birgit Norén
Allmoge Birgit Norén

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOVELFAT, 2 st, SKÅLAR, 2 st, TALLRIK, 1800-tal, ett sovelfat med bemålning, diameter 22-35 cm

Sprickor, smärre skador

343326

2015-11-18