Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FILBUNKAR, 2 st, SPILLKUM, BURKAR, 5 st, 1800-tal, glas, filbunkarnas diameter ca21-23, burkarnas höjd ca 16-30 cm
Smärre slitage
343335
2015-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här