Skålar spillkum burkar Birgt Norén

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FILBUNKAR, 2 st, SPILLKUM, BURKAR, 5 st, 1800-tal, glas, filbunkarnas diameter ca21-23, burkarnas höjd ca 16-30 cm

Smärre slitage

343335

2015-11-18