Soffbord 1980-tal

Soffbord 1980-tal
Soffbord 1980-tal
Soffbord 1980-tal
Soffbord 1980-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1980-tal, stomme i mässing, rökfärgat glas, höjd ca 52, 134x80 cm

Repor, skiva med smärre repor

343339

2015-11-20