Carl Gustav Hellqvist Sittande flicka

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL GUSTAF HELLQVIST (1851-1890): Sittande flicka i folkdräkt, signerad och daterad CG Hellqvist, Munchen 1878, olja på pannå, 16 x 12 cm

Krackelyrer och mindre färgbortfall

343358

2015-11-22