Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL GUSTAF HELLQVIST (1851-1890): Sittande flicka i folkdräkt, signerad och daterad CG Hellqvist, Munchen 1878, olja på pannå, 16 x 12 cm
Krackelyrer och mindre färgbortfall
343358
2015-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här