Ann Wärff skål 1991

Ann Wärff skål 1991
Ann Wärff skål 1991
Ann Wärff skål 1991
Ann Wärff skål 1991
Ann Wärff skål 1991
Ann Wärff skål 1991
Ann Wärff skål 1991
Ann Wärff skål 1991
Ann Wärff skål 1991
Ann Wärff skål 1991
Ann Wärff skål 1991
Ann Wärff skål 1991

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANN WÄRFF, skål, 1991, underfång i blått, rött och gult, streck- och penseletsning samt sandblästrad dekor av hus och figurer, signerad Ann Wärff Wilke 91, höjd 9, diameter 14 cm

343361

2015-11-18