Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAUL MEEL (Estland, född 1941), (2) "Windows and, Landscape", signerade och daterade -89, numrerade 3/50 resp 6/50,160x100 cm vardera, oramade
Hanteringsveck, smärre revor i marginalen
343365
2015-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här