Ulf Sucksdorff skulptur

Ulf Sucksdorff skulptur
Ulf Sucksdorff skulptur
Ulf Sucksdorff skulptur
Ulf Sucksdorff skulptur
Ulf Sucksdorff skulptur
Ulf Sucksdorff skulptur
Ulf Sucksdorff skulptur
Ulf Sucksdorff skulptur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF SUCKSDORFF (född 1932), mansskulptur, brons, signerad och numrerad, höjd 21 cm

343369

2015-11-19