Salvador Dali etsning

Salvador Dali etsning
Salvador Dali etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Le soleil, ur Hippies, 1969/70, signerad och numrerad Dali, 64/145, torrnål, 39,5x31,5 cm, Michler/Löpsinger 386

343373

2015-11-19