Jan Naliwajko oljemålning

Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939), figurkomposition, monogramsignerad och daterad 74, olja på duk, 25,5 x 25,5 cm

343375

2015-11-19