Slavador Dali etsning
2015-11-19
343376
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SALVADOR DALI (1904-1989): Komposition, signerad Dali, F 88/175, etsning och heliogravyr i färg, 53x41 cm