Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MONA SEILITZ (1943-2008), nakenmodell, signerad Mona Seilitz, olja på duk 35 x 27 cm
343377
2015-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här