Mona Selitz oljemålning

Mona Selitz oljemålning
Mona Selitz oljemålning
Mona Selitz oljemålning
Mona Selitz oljemålning
Mona Selitz oljemålning
Mona Selitz oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MONA SEILITZ (1943-2008), nakenmodell, signerad Mona Seilitz, olja på duk 35 x 27 cm

343377

2015-11-19