Johnson Bros matservis

Johnson Bros matservis
Johnson Bros matservis
Johnson Bros matservis
Johnson Bros matservis
Johnson Bros matservis
Johnson Bros matservis
Johnson Bros matservis
Johnson Bros matservis
Johnson Bros matservis
Johnson Bros matservis

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHNSON BROS, matservis 105 dlr, England, flintgods med transferdekor av blommor, bestående av: 38 mattallrikar, 25 djupa tallrikar, 13 tallrikar, 15 olika, mindre assietter, 2 soppterriner, 2 mindre terriner (1 utan lock), såssnipa, tillbringare samt 8 uppläggningsfat i olika storlekar

Bruksslitage, repor, en del nagg

343389

2015-11-19