Spegel rokoko
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL, rokoko, skuren dekor och pastellage, förgylld, dekor av akantus, blommor, rocailler och voluter, ca 124x55 cm
Senare glas, foliering med skador, förgyllning med fläckar, smärre skador
343394
2015-11-18