Spegel rokoko

Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko

Klubbat för:

4 800 SEK

6 000 SEK

SPEGEL, rokoko, skuren dekor och pastellage, förgylld, dekor av akantus, blommor, rocailler och voluter, ca 124x55 cm

Senare glas, foliering med skador, förgyllning med fläckar, smärre skador

343394

2015-11-18