Göteborgsstolar

Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

GÖTEBORGSTOLAR, 5 st, 1800-tal, mahognyfanér, grön plyschklädsel, sitthöjd ca 43 cm

En stol med lös karm, renoveringar, kompletteringar, skador, lagningar

343395

2015-11-18