Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
GÖTEBORGSTOLAR, 5 st, 1800-tal, mahognyfanér, grön plyschklädsel, sitthöjd ca 43 cm
En stol med lös karm, renoveringar, kompletteringar, skador, lagningar
343395
2015-11-18