Evert Lundqvist etsning

Evert Lundqvist etsning
Evert Lundqvist etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVERT LUNDQVIST (1904-1994), Vid fönstret (genom porten), 1972, signerad och numrerad Evert Lundqvist, 29/110, etsning, 24,5x24,5 cm, bladstorlek 45x39 cm, oramad
LITTERATUR: Bjurström 141

343400

2015-11-19