Harald Lyth färgetsning/akvatint

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARALD LYTH (född 1937), Komposition, signerad HL -83, 27/260, etsning och akvatint i färg, 33x41,5 cm, oramad

343408

2015-11-19