Ulf Gripenholm litografi
2015-11-19
343409
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943), Naken kvinna och stol, signerad Ulf Gripenholm -82, provtryck 2:a état, litografi, 28x26 cm, oramad