Björn Wessman

Björn Wessman
Björn Wessman

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BJÖRN WESSMAN (född 1949): "Calme", signerad Björn Wessman,135/143, färglitografi, ca 60x80 cm

343410

2015-11-22