Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JUKKA VÄNTTINEN (född 1954): Kasern två I, signerad och numrerad J. Vänttinen -82, 37/50, mezzotint, 49,5x34 cm, bladstorlek 69x47,5 cm, oramad
343415
2015-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här