Jukka Vänttinen mezzotint

Jukka Vänttinen mezzotint
Jukka Vänttinen mezzotint

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JUKKA VÄNTTINEN (född 1954): Kasern två I, signerad och numrerad J. Vänttinen -82, 37/50, mezzotint, 49,5x34 cm, bladstorlek 69x47,5 cm, oramad

343415

2015-11-19