Cecilia Sikström Marie Antoniette

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CECILIA SIKSTRÖM (född 1962 ): Marie Antoinette, signerad Cecilia Sikström, EA, färglitografi, ca 81x59 cm

343420

2015-11-22