Klubbat för:
1 000 SEK
3 000 SEK
SVERRE LOGE-PETTERSEN, (Norge 1919-2006), Bergslandskap med hus, signerad Sv Loge-Pettersen, daterad -45, olja på pannå, 41x51 cm
343428
2015-11-20