Sverre Loge Pettersen oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

3 000 SEK

SVERRE LOGE-PETTERSEN, (Norge 1919-2006), Bergslandskap med hus, signerad Sv Loge-Pettersen, daterad -45, olja på pannå, 41x51 cm

343428

2015-11-20