Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATS ÅKERMAN (född 1956): "Steam", signerad Mats Åkerman -09, numrerad 191/200, pigment print, bladmått ca 64x69 cm, oramad
Smärre kantveck i marginalen
343442
2015-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här