Mats Åkerman Storskär

Mats Åkerman Storskär
Mats Åkerman Storskär

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATS ÅKERMAN (född 1956): "Steam", signerad Mats Åkerman -09, numrerad 191/200, pigment print, bladmått ca 64x69 cm, oramad

Smärre kantveck i marginalen

343442

2015-11-20