Dekorativa allmogeföremål Birgit Norén

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LYSING, KOSKÄLLA, BRÖDSÅG, LJUSSTAKAR, 2 st, 17/1800-tal, smide och brons

Bruksslitage

343454

2015-11-18