Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LUFFARARBETEN, 3 st, FORMAR, 3 st, PORTÖRER 2 st, ASK, med lock, LUCIAKRONA, JULGRANSLJUSHÅLLARE, 1800-tal, plåt, KRÄFTKNIVAR, 1900-tal, rostfritt stål
Bruksslitage
343461
2015-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här