Dekorativa allmogeföremål Birgit Norén

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LUFFARARBETEN, 3 st, FORMAR, 3 st, PORTÖRER 2 st, ASK, med lock, LUCIAKRONA, JULGRANSLJUSHÅLLARE, 1800-tal, plåt, KRÄFTKNIVAR, 1900-tal, rostfritt stål

Bruksslitage

343461

2015-11-18