Carl Hammoud litografi

Carl Hammoud litografi
Carl Hammoud litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL HAMMOUD (född 1976), "Triangle",
signerad Carl Hammoud, 2011, 54/60, litografi, 37x41 cm, oramad

343464

2015-11-24