Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SKÅLAR, 2 st, TRATT, SKOPA, TALLRIKAR, 4 st, med rokokobrätte, 18/1900-tal, koppar, mässing, smide, tenn, kopparskålens diameter ca 45 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
343475
2015-11-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner