Dekorativa allmogeföremål Birgit Norén

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SKÅLAR, 2 st, TRATT, SKOPA, TALLRIKAR, 4 st, med rokokobrätte, 18/1900-tal, koppar, mässing, smide, tenn, kopparskålens diameter ca 45 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

343475

2015-11-18