Arthur Percy olja

Arthur Percy olja
Arthur Percy olja
Arthur Percy olja
Arthur Percy olja
Arthur Percy olja
Arthur Percy olja

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ARTHUR PERCY (1886-1976): Stilleben, olja på duk, signerad och daterad Percy 1969, 73x50 cm

343477

2015-12-01