Axel Olson olja
2015-12-01
343478
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986): Strandmotiv, olja på pannå, signerad Axel Olson, 13,5x38 cm