Dekorativa allmogeföremål Birgit Norén

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

LJUSSTAKE, KANNA, DALAHÄST, PLUNTA, ALADÅBFORM, DIORAMA, TUPP, 18/1900-tal, tuppens höjd ca 24 cm

Bruksslitage, smärre skador, ljuspipa med skador

343479

2015-11-18