Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
LJUSSTAKE, KANNA, DALAHÄST, PLUNTA, ALADÅBFORM, DIORAMA, TUPP, 18/1900-tal, tuppens höjd ca 24 cm
Bruksslitage, smärre skador, ljuspipa med skador
343479
2015-11-18