Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS NORRMAN (1915-1979): Naken akt, signerad Lars Norrman, färglitografi, 70/360, 96 x 60 cm
Gulnad
343481
2015-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här