Dekorativa allmogeföremål Birgit Rosén

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPARBÖSSA, SKRIN, BRÖDKORGAR, 2 st. LJUSSAXBRICKOR, 2 st, KORG, 18/1900-tal, mässing, delvis bemålad plåt, sprbössans höjd ca 16 cm

Smärre skador

343486

2015-11-18