Arbetsbord /läsplatta 1920/30-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARBETSBORD/ LÄSPLATTA, 1920/30-tal, betsat trä, arbetskiva går att ställa i vinkel, skyltmärkt NV. Simonis / Ziekelnmeubelen Den Haag, stomme i bemålad metall, hjultrissor, höjd ca 80, 92,5x37 cm

Smärre slitage, torrspricka

343492

2015-11-20