Arbetsbord /läsplatta 1920/30-tal
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ARBETSBORD/ LÄSPLATTA, 1920/30-tal, betsat trä, arbetskiva går att ställa i vinkel, skyltmärkt NV. Simonis / Ziekelnmeubelen Den Haag, stomme i bemålad metall, hjultrissor, höjd ca 80, 92,5x37 cm
Smärre slitage, torrspricka
343492
2015-11-20