Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
BORR, daterad 1769, KÄPPAR, 6 st, ORMSKULPTURER, 3 st, SLEVAR, 3 st, KLUBBA, KLAPPTRÄ, 18/1900-tal, delvis skulpterat trä, varierande format
Bruksslitage, borren senare kompletterad
343493
2015-11-18