Dekorativa allmogeföremål Birgit Norén

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

BORR, daterad 1769, KÄPPAR, 6 st, ORMSKULPTURER, 3 st, SLEVAR, 3 st, KLUBBA, KLAPPTRÄ, 18/1900-tal, delvis skulpterat trä, varierande format

Bruksslitage, borren senare kompletterad

343493

2015-11-18