Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, festscen på torg, 1900-tal, olja på duk, bär signatur, ca 61x79 cm
Släppt från ramen
343495
2015-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här