Olja 1900-tal

Olja 1900-tal
Olja 1900-tal
Olja 1900-tal
Olja 1900-tal
Olja 1900-tal
Olja 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, festscen på torg, 1900-tal, olja på duk, bär signatur, ca 61x79 cm

Släppt från ramen

343495

2015-11-18