Olja 1900-tal
2015-11-18
343495
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, festscen på torg, 1900-tal, olja på duk, bär signatur, ca 61x79 cm
Släppt från ramen