Rolex herrarmbandsur

Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur
Rolex herrarmbandsur

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ROLEX, herrarmbandsur, Oysterdate Precision, stål, mekaniskt urverk, 1950-tal, refnr: 6294, serienr: 14681, datum, vit våfflad urtavla, blånerad sekundvisare, index och visare i blankpolerat stål, rolexarmband i svart krokopressat läder, diameter 33 mm

Urtavla med korrosionangrepp vid indexen, fungerar ej vid uppdragning, uppdragning defekt samt datum ej ställbart
armband med slitage

343502

2015-12-05