Lars Wellton litografi

Lars Wellton litografi
Lars Wellton litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS WELLTON (1918-1992): Katarina kyrka, signerad, färglitografi72/310, 38x53 cm

343537

2015-11-20