Ulrica Hydman Vallien oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): "Fina tillsammans", signerad Ulrica HV, olja på duk, 40x40 cm

343547

2015-11-20