Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RIPSMATTOR, 4 st, 1900-talets första hälft, ca 330x69 (svart/gul), 454x64 (svart/gul), 550x60 (blå/vitt), 482x56 (flerfärgad) cm
Slitage, smärre skador
343563
2015-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här