Ripsmattor Birgit Norén

Ripsmattor Birgit Norén
Ripsmattor Birgit Norén

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RIPSMATTOR, 4 st, 1900-talets första hälft, ca 330x69 (svart/gul), 454x64 (svart/gul), 550x60 (blå/vitt), 482x56 (flerfärgad) cm

Slitage, smärre skador

343563

2015-11-18