Ripsmattor Birgit Norén
Klubbat för:
3 400 SEK
1 500 SEK
RIPSMATTOR, 7 st, 1900-talets första hälft, ca 410x62 (flerfärgad), 290x64 (flerfärgad), 210x63 (flerfärgad), 326x60 (flerfärgad), 370x65 (flerfärgad), 187x65 (grön/ vit), 423x58 (flerfärgade) cm
Slitage, smärre skador
343568
2015-11-18