Ripsmattor Birgit Norén

Ripsmattor Birgit Norén
Ripsmattor Birgit Norén
Ripsmattor Birgit Norén
Ripsmattor Birgit Norén

Klubbat för:

3 400 SEK

1 500 SEK

RIPSMATTOR, 7 st, 1900-talets första hälft, ca 410x62 (flerfärgad), 290x64 (flerfärgad), 210x63 (flerfärgad), 326x60 (flerfärgad), 370x65 (flerfärgad), 187x65 (grön/ vit), 423x58 (flerfärgade) cm

Slitage, smärre skador

343568

2015-11-18