Vide Janson olja

Vide Janson olja
Vide Janson olja
Vide Janson olja
Vide Janson olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIDE JANSON (född 1924): Komposition, signerad V Janson, olja på duk, ca 64x75,5 cm

343572

2015-12-05