Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
ERIK DIETMAN (1937-2002): (2) "En sjöman tänker på sylt" resp "Pytt i panna", signerade och daterade -80, vardera 18/75, färglitografier, bladmått 45 x 60 cm
343583
2015-11-20