Erik Dietman färglitografier

Erik Dietman färglitografier
Erik Dietman färglitografier
Erik Dietman färglitografier
Erik Dietman färglitografier

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

ERIK DIETMAN (1937-2002): (2) "En sjöman tänker på sylt" resp "Pytt i panna", signerade och daterade -80, vardera 18/75, färglitografier, bladmått 45 x 60 cm

343583

2015-11-20