Hans Hartung litografi

Hans Hartung litografi
Hans Hartung litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS HARTUNG (Tyskland, 1904-1989): Komposition, ur Farandole, signerad och numrerad Hartung 5/75, färglitografi, 49x74 cm

343585

2015-11-20