Armring medaljong brosch äldre granater
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ARMRING, MEDALJONG/HÄNGE, BROSCH, fasettslipade äldre granater, oädel metall, 1800-talets senare del
Armring med omfattande skador och tennlödningar och delar saknas samt även granater, brosch omarbetad/senare broschfäste, medaljongens baksida spräckt och nålfäste skadat
343593
2015-11-18