Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RALF ARZT (född 1963), Kvinnofigur, signerad Arzt, färglitografi, 207/320, 60 x 81 cm
343618
2015-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här